APRIL 10th

Sveiki, 

Norėjome pakviesti Jūs stebėti Vokietijos Lietuvių Profesionalų Forumą 2021 ir nominuoti asmenį LR Ambasados Vokietijoje ir LEO in Berlin įsteigtam apdovanojimui.

Šis, jau antras, Vokietijos Lietuvių Profesionalų Forumas, tampa kasmetine tradicija, kurio tikslas suburti lietuvių kilmės profesionalus dirbančius Vokietijoje, stiprinti jų įsitinklinimą, bei tematiškai dalintis geriausiais pavyzdžiais įvairiose srityse, tokiu būdu sukuriant erdvę kartu augti ir kurti. 

2021 metų tema – tvarusis vystymasis, skirtas skirtingų sričių ekspertams.

Dviejų valandų susitikimo metu dalyviai ne tik susipažins tarpusavyje, bet ir dalinsis savo patirtimi dalyvaudami seminaruose trimis tvaraus vystymosi temomis: žalioji energija, žalieji miestai ir maisto atliekų tvarkymas.

Vokietijos Lietuvių Profesionalų Forumas įsteigė apdovanojimą, kuris bus teikiamas nuo LR Ambasados Vokietijoje ir LEO in Berlin už ekonominio bendradarbiavimo stiprinimą tarp Lietuvos ir Vokietijos. Tvirtai tikime, kad apdovanojimas padės skatinti investicinius projektus, eksportą ir bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityse, ir taps puikia kasmetine šio renginio tradicija.

Kviečiame nominuoti asmenis atsižvelgti į šias sritis:

– Investicinių projektų į Lietuvą pritraukimą,

– Eksporto iš Lietuvos skatinimą,

– Bendradarbiavimą mokslo ir inovacijų srityje.

Nominacijas iki balandžio 12 d.. reikėtų teikti el. paštu leoinberlin@lithuanianleaders.org nurodant jūsų vardą, atstovaujamą organizaciją, nominanto pilną vardą ir pagrindimą, kaip šis žmogus prisidėjo prie Lietuvos – Vokietijos ekonominio bendradarbiavimo skatinimo.

Taip pat prašome pasidalinti viešais kvietimais Jūsų klubo socialinėje medijoje. Norime pasiekti kuo daugiau žmonių ir paskatinti nominacijas, bei įsitraukimą.

Facebook:

LinkedIn:

Kurkime tradicijas kartu,

Su linkėjimais,

LEO in Berlin klubas

Leo in Berlin