Rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis vyko penktasis globalių lietuvių profesionalų suvažiavimas Osle, kurį organizavo klubas „Lithuanian Professionals in Oslo“ kartu su „Global Lithuanian Leaders“. Renginyje, sutraukusiame daugiau nei 80 lietuvių profesionalų iš 14 skirtingų pasaulio miestų, dalyvavo ir „LEO in Berlin“ nariai – valdybos narys Simonas Kukšas bei klubo įkūrėja Rūta Donovan. 

Globalių profesionalų bendruomenė suvažiavimo metu turėjo progos artimiau susipažinti tarpusavyje, apsikeisti gerosiomis patirtimis bei generuoti idėjas dėl ateities bendradarbiavimo galimybių. Diskusijų metu taip pat buvo paliestos klubams aktualios temos dėl tvaraus narių skaičiaus augimo, lyderystės, finansų bei komunikacijos. 

Anot suvažiavime dalyvavusio S. Kukšo, tokio formato susitikimai yra itin vertingi ne tik globalių lietuvių profesionalų klubams, bet ir įkvepia plėtoti apjungtą, konkurencingą ir inovatyvią Lietuvos ekonomiką. Diskusijų metu kyla idėjų iš skirtingų sričių profesionalų, kurios iškart yra perduodamos šalies pareigūnams – ministrams, viceministrams, diplomatams, viešųjų įstaigų bei verslo atstovams, kurie remiantis globalių lietuvių profesionalų rekomendacijomis, gerosiomis praktikos ir idėjomis gali siekti teigiamų pokyčių Lietuvoje. 

Klubų suvažiavimai nuo 2017 m. vyko Kopenhagoje, Dubline, Briuselyje ir Berlyne, sukviesdami vis gausesnę globalių Lietuvos profesionalų bendruomenę iš 15 Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos šalių ir miestų. 2023 m. suvažiavimo vieta bus patvirtinta artimiausiomis savaitėmis.