Daugiau nei dvi dešimtis lietuvių profesionalų vienijantis klubas Berlyne „Lithuanian Expat Organization in Berlin“ pradeda penktąjį sezoną. Atsinaujinusios klubo valdybos planuose – veiklos, orientuotos į klubo narių tarpusavio ryšių stiprinimą, asmeninį bei profesinį tobulėjimą.

Kartu su naujai išrinkto „LEO in Berlin“ klubo pirmininko Karolio Šikšniaus atėjimu, klubas persiorientavo į mažesnių renginių organizavimą, kurie yra labiau orientuoti į vertės kūrimą klubo nariams. Kaip atkreipia dėmesį klubo pirmininkas, nors klubo nariai užima atsakingas pareigas ir turi įtemptas darbotvarkes, noras dalintis patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų – išlieka. „Tikiu, kad klubo renginiai, kurie yra vystomi pačių narių ir suteikia pirminę vertę nariams, yra natūralus žingsnis pirmyn, skatinantis narių motyvaciją ir įsitraukimą, bei išnaudojantis esamus klubo resursus – dėl to su atsinaujinusia valdybos komanda ir buvo nuspręsta eiti šiuo keliu“ – savo viziją dėstė K. Šikšnius.

Pats prie klubo veiklos prisijungęs prieš trejus metus, Karolis atviravo, jog pagrindinis motyvas tapti nariu buvo siekis Berlyne rasti lietuvių bendraminčių, su kuriais galėtų pasidalinti patirtimi bei idėjomis. Jo teigimu, profesionalų organizacijos, tokios kaip „LEO in Berlin“, veikia kaip užjūrio švyturiai, sutelkiantys ambicingus ir gabius lietuvius profesionalus, ir suteikiantys galimybę patirčių ir minčių dalijimuisi klube ir tarp klubų. „Mano manymu tai padrąsina ir įgalina tautiečius siekti didesnių profesinių aukštumų, o tai – viena didžiausių narystės naudų“ – teigia Karolis, kviečiantis lietuvius profesionalus, reziduojančius Berlyne,  jungtis prie klubo narių rato.

Asmenys, norintys susipažinti su klubo veikla, yra kviečiami sudalyvauti atviruose susitikimuose, o nusprendę tapti nariais – užpildyti nario anketą. Visus planuojamus renginius „LEO in Berlin“ nuo šiol skelbs LinkedIn grupėje, tad kviečiame sekti mūsų naujienas.